GİZLİLİK POLİTİKASI


Pektus Klinik olarak kişisel verilerinize ve gizlilik haklarınıza saygı duyuyor ve sitemizde geçirdiğiniz süre içerisinde bunu sağlamak için çaba sarf ediyoruz. Kişisel bilgilerinizin güvenliği ile ilgili açıklamalar aşağıda açıklanmış ve bilginize sunulmuştur.

Kapsam


Pektus Klinik randevu talebi aşamasında ve daha sonrasında sizden bazı kişisel bilgilerinizi talep etmektedir. Vermiş olduğunuz bilgiler;
• Randevularınızı oluşturmak
• Sizinle kişisel olarak iletişime geçmek
• Bu web sitesinde sunulan hizmet ve bilgileri geliştirmek
için kullanılacaktır.

Bilgileriniz belirtilen kurallar ve amaçlar dışında herhangi bir kapsamda kullanılmayacak ve üçüncü şahıs ve kurumlarla paylaşılmayacaktır. Bilgileriniz ancak kamu güvenliğinden sorumlu makamlarca talep edilmesi halinde, kamusal düzeni sağlamak amacıyla, ve ilgili yasalar gereği, paylaşılabilir. Kayıtlı kişisel bilgileriniz hiçbir şekilde satılamaz, kiralanamaz ya da başka bir kurum ya da kuruluş ile karşılıklı değiştirilmez. Toplanan bilgiler genel kullanıma açık olmayan güvenli bir ortamda saklanır. Pektus Klinikbu bilgileri korumak için her türlü önlemi alır. Ancak buna rağmen güvenlik ile ilgili konularda bir garanti vermemektedir. Randevu talebi sırasında girdiğiniz kişisel bilgilerinizin kayıtlarımızdan silinmesini talep etmek için pektusklinik@gmail.com adresine e-posta gönderebilirsiniz. İnternetin yapısı gereği bilgiler internet üzerinde yeterli güvenlik önlemleri almaksızın dolaşabilir ve yetkili olmayan kişiler tarafından alınıp kullanılabilir. Bu kullanım ve kullanımdan doğacak zararlarsan Pektus Kliniksorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz.

Fikri Mülkiyet Hakları


Hizmet içeriğinin tamamı telif hakkı, patent, marka tescili ve fikri mülkiyet haklarına tabi yasalar doğrultusunda korunmaktadır. İş bu gizlilik politikasını kabul ederek,Prof. Dr. Mustafa Yüksel ve Pektus Klinik tarafından aksi ifade edilmedikçe sitedeki hizmetlerin ve içeriğin bir kısmını veya tamamını, değiştirmeyeceğinizi, kopyalamayacağınızı, kiralamayacağınızı ve satmayacağınızı kabul etmiş olursunuz. Hiçbir veri madenciliği, veri yakalama, benzeri veri toplama veya ayıklama metotları kullanılarak web sitesi içeriğini kopyalamak ve/veya dağıtmak kesinlikle yasaktır. Web sitesinin veya içeriğinin izin verilen kullanım amacı dışında kullanılması kesin olarak yasaktır.

Dış Bağlantılar


Pektus Klinik, web sitesi içerisinde bulundurduğu bilgiler kapsamında başka sitelere bağlantı verebilir. Bu bağlantılar sayesinde erişilen diğer web sitelerinin gizlilik politikaları ve içeriklerine yönelik herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır.

Bu web sitesinden bağlantı ile gidilecek diğer web sitelerindeki kullanım ile ilgili, diğer web sitelerine ait gizlilik sözleşmesi ve var ise üyelik sözleşmesi geçerli olacaktır. Burada bahsi geçen bağlantı verme işlemi, hukuki olarak “atıfta bulunma” olarak değerlendirilmektedir.